ORGANIZATORZY

Organizator:

logo Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. to firma o wieloletnim doświadczeniu w branży gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi. Powstała w 2002 roku, jako jedna z pierwszych organizacji odzysku na polskim rynku. Podstawową działalnością organizacji jest przejmowanie obowiązku zapewnienia odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych od przedsiębiorców, którzy wprowadzają na polski rynek produkty w opakowaniach. Firma prowadzi także szkolenia i audyty.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. zawsze prezentowała szczere oddanie tematyce ekologicznej. Dlatego też działalność firmy często wybiega ponad ustawowe wymogi. Przykładem na to może być fakt, iż Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jako pierwsza została zarejestrowana w unijnym systemie EMAS. Kolejnym przykładem jest inicjatywa zorganizowania konferencji „Logistyka Odzysku”. Wierzymy, że takie przedsięwzięcia pozwolą zwrócić uwagę na istotę recyklingu i konieczność jego dynamicznego rozwoju.

Zapraszamy na stronę firmową Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz do obejrzenia certyfikatów potwierdzających wiarygodność firmy Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

 

Współorganizator:


M&M Consulting
 – doradztwo w ochronie środowiska. Misją firmy M&M Consulting jest promowanie zrównoważonego rozwoju w biznesie. Pomagamy firmom wdrażać nowoczesne rozwiązania zarządzania środowiskowego.

M&M Consulting tworzą konsultanci od lat współpracujący z Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska, zarządzania środowiskowego oraz gospodarki odpadami.

Ponadto M&M Consulting jest wydawcą czasopism poświęconych ochronie środowiska. Dociera do całego społeczeństwa począwszy od najmłodszych, do których skierowane jest czasopismo edukacji ekologicznej Minio&Aniela, poprzez przedsiębiorców i naukowców czytających Logistykę Odzysku, aż do seniorów, osób aktywnych z wielkim doświadczeniem, dla których powstało czasopismo SeniorLO 50+.

Środowisko przyjazne biznesowi
Biznes przyjazny środowisku