POPRZEDNIE EDYCJE

2012

V EDYCJA

W dniach 16-17 czerwca 2015 r. odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku – Opakowania. Tematem tegorocznej edycji było ekologiczne życie odpadu – LCA. Jak co roku, konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem branży i środowiska akademickiego.

Więcej >>


2012

IV EDYCJA

W dniach 9-10 kwietnia 2014 r. odbyła się IV edycja Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku. Po raz pierwszy Konferencja podzielona została na część teoretyczną (prelekcje – 9 kwietnia 2014 r.) i praktyczną (warsztaty – 10 kwietnia 2014 r.) i odbyła się w dwóch miejscach – Warszawskim Centrum EXPO XXI oraz Hotelu Windsor Palace Hotel & Conference Center **** w Jachrance koło Serocka.

Więcej >>


2012

III EDYCJA

III edycja Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku już za nami. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie. Z każdą edycją przybywa nam coraz więcej uczestników. Mamy nadzieję, że konferencja spełniła Państwa oczekiwania i przyczyniła się do zdobycia nowej wiedzy oraz nawiązania interesujących kontaktów biznesowych, a wymiana doświadczeń i wiedzy na temat efektywności surowcowej była inspirująca do dalszych własnych działań w tym zakresie.

Więcej >>


2012

II EDYCJA

II edycja Konferencji Logistyka Odzysku odbyła się 19 czerwca 2012 roku w Teatrze Stanisławowskim, w Starej Pomarańczarni na terenie Muzeum Łazienki Królewskie, które zarazem było współorganizatorem wydarzenia. Tematem wiodącym był „Zrównoważony łańcuch dostaw na drodze do społeczeństwa recyklingu”.

nfosigwII edycję Konferencji Logistyka Odzysku dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

Więcej >>

 


2011

I EDYCJA

W dniach 17-18 marca 2011 r. w Warszawie odbyła się konferencja „Logistyka Odzysku 2011”, pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska, Prezydenta Miasta st. Warszawy, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska oraz Szkoły Głównej Handlowej. Konferencja zgromadziła 120 uczestników.

Tematem przewodnim konferencji była „Zrównoważona gospodarka odpadami w łańcuchu dostaw”.

 

Więcej >>